وب سایت ویکی ساختمون با شعار رسانه آنلاین تخصصی ساختمان پا به عرصه تولید محتوای باکیفیت جهت برطرف نمودن نیازهای افراد در حوزه ساخت‌وساز و همچنین معرفی کسب و کارها و افراد شاغل در این حوزه گذاشته است.
شما جهت معرفی برند، محصول و خدمات خود می‌توانید با ویکی ساختمون همکاری نمایید تا نظاره گر رشد هر چه بیشتر شرکت، محصول و یا خدماتتان باشید.

بازدیدکننده ماهیانه

۲.۴M

بازدید صفحه

۱۰.۳M

شبکه‌های اجتماعی

۱۶.۱K

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی ویکی ساختمون در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در ویکی ساختمون ابتدا موقعیت‌های مختلف را در پایین مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۲۲۶۷۵۳۰۶-۰۲۱  یا آدرس  ایمیل با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های ویکی ساختمون در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب ویکی ساختمون معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۲۲۶۷۵۳۰۶-۰۲۱  یا ایمیل تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در انتهای صفحه مطالعه کنید.

 جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ویکی ساختمون بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

بنر تبلیغاتی در ویکی ساختمون

بنرهای تبلیغاتی یکی از رایج ترین و تاثیرگذارترین انواع تبلیغات اینترنتی هستند و برای جذب بازدید کننده در قسمت های پربازدید سایت ها قرار می گیرند.

کد تبلیغ

نوع تبلیغ

سایز تبلیغ

محل نمایش

هزینه ماهانه

تعداد قابل اجرا

WAH

بنر

۱۴۰*۴۶۸

هدر تمام مطالب

۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

۱ عدد

WRS

بنر

۲۵۰*۳۰۰

سایدبار تمام مقالات

۶۰۰.۰۰۰ تومان

۴عدد

WRF

بنر

۶۰*۴۶۸

فوتر تمام مقالات

۴۰۰.۰۰۰ تومان

۴عدد

WTF

بنر

۶۰*۴۶۸

فوتر تک مقاله هدف

۱۰۰.۰۰۰ تومان

۴عدد

WCF

بنر

۶۰*۴۶۸

بالای بخش نظرات – صفحه‌های داخلی

۴۰۰.۰۰۰ تومان

۱عدد

WCI

بنر

۶۰*۴۶۸

بین تمام مطالب

۴۰۰.۰۰۰ تومان

۲عدد

WMI

بنر

۲۵۰*۳۰۰

سایدبار صفحه اصلی

۸۰۰.۰۰۰ تومان

۲عدد

WMS

بنر

۶۰*۴۶۸

زیر اسلایدر صفحه اصلی

۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

۱عدد

شرایط درج بنرهای تبلیغاتی:

  • بدلیل برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از تاریخ ۹۹.۶.۲۰ الی ۹۹.۷.۳۰، هر یک از عزیزان موفق به انتشار آگهی در وب‌سایت ویکی ساختمان شوند؛ تمام مبالغ فوق با در نظر گرفتن ۳۰% تخفیف محاسبه می‌گردد.
  • برای دوره ۳ ماهه ۱۵% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
  • فرمت بنرها به صورت .jpg  و .gif مورد تایید می باشد.
  • از پذیرفتن بنرهایی که بسیار متحرک هستند و بازدیدکننده را آزرده می نماید معذور هستیم.
  • از پذیرفتن بنر سایتهایی که محتوای آن مخالف قوانین کشور است معذور هستیم.
  • ویکی ساختمون در پذیرش یا عدم پذیرش تبلیغات مختار است.

 رپورتاژ آگهی در ویکی ساختمون

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات ویکی ساختمون در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از ویکی ساختمون را خواهید داشت. ویکی ساختمون مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.
متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ویکی ساختمون تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ویکی ساختمون نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۶۷۵ پیکسل نیاز است.

تبلیغات در صفحات مجازی

تبلیغات در صفحات مجازی یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید از ویکی ساختمون دریافت نمایید. در این تبلبغات شما می‌توانید بنرهای جذاب طراحی و به صورت پست یا استوری در صفحات مجازی ویکی ساختمون و کارگشا منتشر نمایید.

دکمه بازگشت به بالا